Krepšelis  

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prenumeruoti naujienas


Pristatymas

Mieli Pirkėjai,

Siekdami išlaikyti aukščiausią vaikiškų drabužėlių e-parduotuvės www.karapuz.lt aptarnavimo kokybę, užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje.

  • Prekes Pirkėjo sąskaita pristato AB "LIETUVOS PAŠTAS" (KAINA 2,50 EUR/siunta) arbtransporto įmonė "DPD Lietuva"  (KAINA 5,00 EUR/siunta / pristatymas iki gavėjo durų).
  • Pirkėjas sutinka, kad išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant apie tai informuoti Pirkėją bei nurodyti prekių pristatymo terminą.
  • Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1-5 darbo dienas (jei nenurodyta kitaip) nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą. Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje.
  • Prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su transporto įmonės arba Pardavėjo atstovu patikrinti siuntos būklę ir pastebėjus siuntos pažeidimus, juos nurodyti siuntos pristatymą patvirtinančiame dokumente. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius siuntos pristatymą patvirtinantį dokumentą be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų.
  • Prekes, pristačius Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių pristatymu.
  • Klientas pastebėjęs, jog prekės neatitinka užsakyme numatytų reikalavimų, įsipareigoja nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po prekių pristatymo dienos susisiekti su Pardavėju telefonu +370 655 40309  arba elektroniniu paštu info@karapuz.lt. Pardavėjas įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Pardavėjo ar jo vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės.

DĖMESIO!!!

Perkant prekes už 35.00,- EUR ir didesnę sumą, prekių pristatymas VILNIUJE NEMOKAMAS!!!!

Ši paslauga teikiame tik susisiekus su www.karapuz.lt personalu elektroniniu paštu info@karapuz.lt arba tel. +370 655 40309.

        Perkant prekes už 70 EUR ir didesnę sumą, prekės Pirkėjo NURODYTU ADRESU pristatomos NEMOKAMAI !!!

 

Kitais atvejais siūlome rinktis vieną iš žėmiau pateiktų prekių pristatymo būdų, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius

(Pastaba: prekės i Kuršių Nerijos teritoriją pristatomos tik Lietuvos pašto tarnybos):

       

 

Pasirinkus pristatymo būdą „Lietuvos paštas“, prekės bus pristatomos į artimiausią Jūsų pašto skyrių (todėl būtina nurodyti teisingą gavėjo adresą). Apie pristatytas prekes būsite informuoti Lietuvos pašto informaciniu lapeliu, kuris asmeniškai Jums bus įteiktas atvykus į Jūsų namus. Pašto atstovui neradus Jūsų namuose, informacinis lapelis bus įmestas į pašto dėžutę užsakyme nurodytu adresu.

 

Praėjus anksčiau minėtam pristatymo terminui (7 darbo dienos) ir nesulaukus pranešimo apie pristatytas prekes, nedelsiant susisiekite su artimiausiu Lietuvos pašto skyriumi arba www.karapuz.lt personalu elektroniniu paštu info@karapuz.lt arba tel. +370 655 40309.


Prekių pristatymas užtrunka iki 7 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo karapuz.lt e-parduotuvėje gavimo.

Dėmesio: nurodytas pristatymo laikas skaičiuojamas nuo užsakytų prekių perdavimo Lietuvos pašto tarnybai.

 

Visi www.karapuz.lt užsakymai yra vykdomi darbo dienomis iki 18:00 val.


Pastaba: norėdami užsakytas prekes gauti itin skubiai (per 24 val.) prašome susisiekti

su www.karapuz.lt personalu tel. +370 655 40309.Versija spausdinimui Versija spausdinimui

Patikimas ir patogus atsiskaitymas